Tanie loty do Barcelony

Infolinia
i rezerwacja
32 728 30 26 Kontakt

Bilety lotnicze Barcelona
Tanie loty Barcelona

Gdańsk - Barcelona

od 2018-11-03 do 2019-03-29

166.00

Katowice - Barcelona

od 2018-11-04 do 2019-03-22

126.00

Poznań - Barcelona

od 2018-11-03 do 2019-03-30

247.00

Warszawa - Barcelona

od 2018-11-03 do 2019-03-24

126.00

Kraków - Barcelona

od 2018-11-03 do 2019-03-29

34.00

Warszawa - Barcelona

od 2018-11-03 do 2019-03-29

99.00

Poznań - Barcelona

od 2018-11-03 do 2019-03-24

79.00

Wrocław - Barcelona

od 2018-11-03 do 2019-03-26

134.00

Bilety lotnicze do Barcelony

Tanie bilety lotnicze do Barcelony oferują zarówno linie Ryanair jak i Wizzair. Pierwsze z nich mają w swej ofercie loty na główne lotnisko w Barcelonie El Prat, skąd dotrzemy w sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 z warszawskiego lotniska Modlin (5 razy w tygodniu). Natomiast na oddalone o 80 km od centrum Barcelony lotnisko Girona linie Ryanair oferują loty z lotnisk w Krakowie (2 razy w tygodniu), z Wrocławia skąd loty odbywają się w sezonie letnim od 3 kwietnia 2019 dwa razy w tygodniu. Natomiast linie Wizzair oferują loty na lotnisko El Prat gdzie dotrzemy w sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 z Katowic oraz Warszawy, natomiast z Gdańska od 3 kwietnia 2019 (2 razy w tygodniu) w środy i niedziele.

Loty Wrocław Barcelona

Irlandzkie tanie linie lotnicze Ryanair oferują bezpośrednie połączenia z Wrocławia do Barcelony na lotnisko Barcelona Girona(GRO) w sezonie letnim od 3 kwietnia 2019 dwa razy w tygodniu w środy i w soboty. Wyloty z Wrocławia w środy odbywają się o godz 21:25, lądowanie w Barcelonie o godz 23:55, w soboty o godz 07:00-09:30. Połączenia powrotne z Hiszpanii do Wrocławia także 2 razy w tygodniu. Wyloty z Barcelony w środy startują o godz 18:25, lądowanie we Wrocławiu o godz 21:00, natomiast w soboty o godz 10:00-12:35. W sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 połączenia są zawieszone...

Lot Poznań Barcelona

Linie Ryanair oferują w sezonie letnim od 4 kwietnia 2019 przeloty na lotnisko Barcelona-Girona (GRO) dwa razy w tygodniu. Planowane rejsy w każdy czwartek i niedzielę. Wylot z Poznania w czwartki odbywa się o godz 19:55, lądowanie w Barcelonie o godz 22:35, natomiast w niedziele o godz 21:00-23:40. Loty powrotne z Girony do Poznania także 2 razy w tygodniu, w czwartki o godz 16:50-19:30 oraz w niedziele o godz 17:55-20:35. W sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 połączenia są zawieszone...

Ryanair Kraków Barcelona

Tanie loty z Krakowa do Barcelony. W sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 połączenia z Balic do Barcelony El Prat (BCN) udostępniają irlandzkie tanie linie Ryanair dwa razy w tygodniu w czwartki oraz niedziele. Wyloty z Krakowa odbywają się o godz 19:15, lądowanie w Barcelonie o godz 22:0. Loty powrotne relacji Barcelona-Kraków także 2 razy w tygodniu (czwartki, niedziele) o godz 16:00-18:50...

Loty Warszawa Barcelona

Linie Wizzair udostępniają promocyjne loty z Warszawy (WAW) do Barcelony El Prat (BCN) w sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki oraz soboty. Wylot z warszawskiego Okęcia do Barcelony o godz 16:10, lądowanie w Barcelonie o godz 19:10. Loty powrotne z portu Barcelona El Prat także 3 razy w tygodniu (wtorki, czwartki, soboty) w godzinach wieczornych o 19:50-22:55. Loty z warszawskiego lotniska Modlin (WMI) na hiszpańskie lotnisko Barcelona El Prat (BCN). Bezpośrednie połączenie oferują tanie linie Ryanair. W sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 loty realizowane są pięć razy w tygodniu w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki oraz soboty . Loty poniedziałkowe, wtorkowe i czwartkowe odbywają się z Warszawy o godz 19:55, lądowanie w Barcelonie o godz 23:05, piątkowe w godzinach 10:15-13:25 oraz sobotnie o godz 20:10-23:20. Połączenia z Barcelony do Warszawy (WMI) irlandzkimi linami Ryanair odbywają się także 5 razy w tygodniu (poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki, soboty). Wyloty w poniedziałki, wtorki i czwartki z Barcelony o godz 16:20, lądowanie w Warszawie o godz 19:30, piątki o godz 06:20-09:30 oraz w soboty o godz 16:30-19:40...

Wizzair Katowice Barcelona

Z katowickiego lotniska Katowice Pyrzowice do Barcelony bezpośrednie połączenia proponują węgierskie linie lotnicze Wizzair. Wyloty w sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 odbywają się dwa razy w tygodniu w środy oraz niedziele. Wyloty z Katowic w środy w godzinach 18:15, przylot do Barcelony o godz 21:05 na Terminal 2, w niedziele o godz 17:40-20:30. Loty powrotne z Barcelony realizowane są także 2 razy w tygodniu, w środy o godz 21:45-00:35 oraz w niedziele o godz 21:10-23:55...

Loty Gdańsk Barcelona

Tanie przeloty z Gdańska do Barcelony oferują tanie linie Wizzair. W sezonie letnim od 3 kwietnia 2019 loty odbywają się 2 razy w tygodniu w środy i w niedziele. Wylot z gdańskiego lotniska o godz 16:15, lądowanie w Barcelonie o godz 19:20. Loty powrotne na trasie Barcelona-Gdańsk także 2 razy w tygodniu (środy, niedziele) w godzinach 19:55-23:05...

Przykładowe loty z Warszawy do Barcelony. Sprawdź nasze promocyjne oferty.

LO Wylot

LO 437

  • 2018-12-19 09:15 Warszawa (WAW)
  • 2018-12-19 12:25 Barcelona (BCN)

Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio

LO Powrót

LO 437

  • 2018-12-26 13:10 Barcelona (BCN)
  • 2018-12-26 17:15 Warszawa (WAW)

3h 5m / Bezpośrednio

Cena: 920 PLN

VY Wylot

LO 437

  • 2018-12-19 09:15 Warszawa (WAW)
  • 2018-12-19 12:25 Barcelona (BCN)

Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio

VY Powrót

LO 437

  • 2018-12-26 11:30 Barcelona (BCN)
  • 2018-12-26 15:30 Warszawa (WAW)

3h 0m / Bezpośrednio

Cena: 929 PLN

Przykładowe loty z Krakowa do Barcelony. Sprawdź nasze promocyjne oferty.

FR Wylot

FR 3036

  • 2018-12-23 19:15 Kraków (KRK)
  • 2018-12-23 22:00 Barcelona (BCN)

Czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

FR Powrót

FR 3036

  • 2018-12-30 15:15 Barcelona (BCN)
  • 2018-12-30 19:05 Kraków (KRK)

2h 50m / Bezpośrednio

Cena: 597 PLN

Loty z Wrocławia do Barcelony. Sprawdź nasze promocyjne oferty.

FR Wylot

FR 9173

  • 2018-10-17 22:25 Wrocław (WRO)
  • 2018-10-18 00:55 Girona (GRO)

Czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio

FR Powrót

FR 9173

  • 2018-10-24 19:25 Girona (GRO)
  • 2018-10-24 23:00 Wrocław (WRO)

2h 35m / Bezpośrednio

Cena: 1548 PLN