Tanie loty do Barcelony

Infolinia
i rezerwacja
32 728 30 26 Kontakt

Loty z Rzeszowa
do Barcelony od 299,00

Wylot

Wylot z: Rzeszów, Polska Lotnisko wylotu: Rzeszów Jasionka (RZE)

Przylot

Przylot do: Barcelona, Hiszpania Lotnisko przylotu: Barcelona Girona (GRO) lub (BCN)

  • Termin promocji od 2020-03-23 do 2020-09-30
  • Promocja aktualna do 2018-03-31
  • Linie lotnicze: Ryanair Rzeszów Barcelona

Cena od 299.00 PLN

Wybierz datę lotu

Tanie loty z Rzeszowa do Barcelony

Tanie loty z Rzeszowa do Barcelony oferują linie Ryanair. Przeloty w sezonie letnim realizowane są dwa razy w tygodniu; w czwartki oraz niedziele na lotnisko Barcelona Girona (GRO), położone w Katalonii niecałe 10km od Girony oraz około 100km od centrum Barcelony. Loty powrotne z Barcelony także 2 razy w tygodniu (czwartki, niedziele). W sezonie 2017 połączenia lotnicze są zawieszone. Zapraszamy do rezerwacji tanich lotów do Barcelony online, lub pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Loty z Rzeszowa do Barcelony. Oferty tanich połączeń linii lotniczych. Sprawdź promocje.

FR Wylot

FR 2137

  • 2020-03-23 21:55 Rzeszów (RZE)
  • 2020-03-23 23:35 Londyn (STN)

Czas podróży: 18h 45m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 5542

  • 2020-03-24 13:35 Londyn (STN)
  • 2020-03-24 16:40 Reus (REU)

Czas podróży: 18h 45m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 9015

  • 2020-03-28 13:55 Barcelona (BCN)
  • 2020-03-28 15:25 Londyn (STN)

8h 0m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 2136

  • 2020-03-28 18:25 Londyn (STN)
  • 2020-03-28 21:55 Rzeszów (RZE)

8h 0m / 1 przesiadka

Cena: 295 PLN

FR Wylot

FR 2137

  • 2020-03-23 21:55 Rzeszów (RZE)
  • 2020-03-23 23:35 Londyn (STN)

Czas podróży: 18h 45m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 5542

  • 2020-03-24 13:35 Londyn (STN)
  • 2020-03-24 16:40 Reus (REU)

Czas podróży: 18h 45m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 5091

  • 2020-03-26 13:10 Barcelona (BCN)
  • 2020-03-26 14:35 Londyn (LTN)

7h 55m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 3472

  • 2020-03-26 17:40 Londyn (LTN)
  • 2020-03-26 21:05 Rzeszów (RZE)

7h 55m / 1 przesiadka

Cena: 316 PLN

FR Wylot

FR 2137

  • 2020-03-23 21:55 Rzeszów (RZE)
  • 2020-03-23 23:35 Londyn (STN)

Czas podróży: 18h 45m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 5542

  • 2020-03-24 13:35 Londyn (STN)
  • 2020-03-24 16:40 Reus (REU)

Czas podróży: 18h 45m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 9803

  • 2020-03-29 13:30 Girona (GRO)
  • 2020-03-29 14:45 Londyn (STN)

9h 0m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 2136

  • 2020-03-29 19:05 Londyn (STN)
  • 2020-03-29 22:30 Rzeszów (RZE)

9h 0m / 1 przesiadka

Cena: 316 PLN