Tanie loty do Barcelony

Infolinia
i rezerwacja
32 728 30 26 Kontakt

Loty z Warszawy
do Barcelony od 99,00

Wylot

Wylot z: Warszawa, Polska Lotnisko wylotu: Warszawa Okęcie (WAW) lub Warszawa Modlin (WMI)

Przylot

Przylot do: Barcelona, Hiszpania Lotnisko przylotu: Barcelona Airport (BCN)

  • Termin promocji od 2018-09-05 do 2019-03-24
  • Promocja aktualna do 2018-03-31
  • Linie lotnicze: Ryanair Warszawa Barcelona Wizzair Warszawa Barcelona

Cena od 99.00 PLN

Wybierz datę lotu

Tanie loty z Warszawy do Barcelony tanimi liniami lotniczymi

Linie Wizzair udostępniają promocyjne loty z Warszawy (WAW) do Barcelony El Prat (BCN) trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki oraz soboty. Wylot z warszawskiego Okęcia do Barcelony o godz 16:10, lądowanie w Barcelonie o godz 19:15. Loty powrotne z portu El Prat także 3 razy w tygodniu (wtorki, czwartki, soboty) w godzinach wieczornych o 19:55-23:00.

Loty z warszawskiego lotniska Modlin (WMI) na hiszpańskie lotnisko Barcelona El Prat (BCN). Bezpośrednie połączenie oferują tanie linie Ryanair. W okresie letnim 2018 loty realizowane są pięć razy w tygodniu w poniedziałki, wtorki, czwartki, soboty oraz niedziele. Loty poniedziałkowe odbywają się z Warszawy o godz 11:20, lądowanie w Barcelonie o godz 14:30, pozostałe dni w godzinach 20:35-23:45. Połączenia z Barcelony do Warszawy (WMI) irlandzkimi linami Ryanair odbywają się także 5 razy w tygodniu (poniedziałki, wtorki, czwartki, soboty, niedziele). Wyloty w poniedziałki z Barcelony o godz 08:00, lądowanie w Warszawie o godz 10:55, pozostałe dni o godz 16:55-20:00.

Bezpośrednie loty z Warszawy do Barcelony El Prat oferują także linie PLL LOT. W sezonie letnim 2018 połączenia z warszawskiego Okęcia odbywają się codziennie o godz 09:15, lądowanie w Barcelonie o godz 12:25. Czas lotu 03h10min. Loty powrotne relacji Barcelona-Warszawa także codziennie o godz 13:15-16:15. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lotów z Warszawy do Barcelony. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Loty z Warszawy do Barcelony. Oferty tanich połączeń tanich linii. Sprawdź promocje.

FR

D8 5641

  • 2018-10-22 22:25 Warszawa (WAW)
  • 2018-10-23 01:30 Barcelona (BCN)

Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio

FR

D8 5641

  • 2018-10-29 16:20 Barcelona (BCN)
  • 2018-10-29 20:30 Warszawa (WAW)

3h 10m / Bezpośrednio

Cena: 847 PLN

FR

VY 8845

  • 2018-10-22 22:00 Warszawa (WAW)
  • 2018-10-23 01:05 Barcelona (BCN)

Czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio

FR

VY 8845

  • 2018-10-29 16:20 Barcelona (BCN)
  • 2018-10-29 20:30 Warszawa (WAW)

3h 10m / Bezpośrednio

Cena: 860 PLN

FR

FR 6945

  • 2018-10-22 12:30 Warszawa (WMI)
  • 2018-10-22 15:40 Barcelona (BCN)

Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio

FR

FR 6945

  • 2018-10-29 16:20 Barcelona (BCN)
  • 2018-10-29 20:30 Warszawa (WMI)

3h 10m / Bezpośrednio

Cena: 912 PLN

FR

LO 437

  • 2018-10-22 10:15 Warszawa (WAW)
  • 2018-10-22 13:25 Barcelona (BCN)

Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio

FR

LO 437

  • 2018-10-29 16:20 Barcelona (BCN)
  • 2018-10-29 20:30 Warszawa (WAW)

3h 10m / Bezpośrednio

Cena: 1315 PLN